Producenci
MSI Obudowa MAG FORGE 320R WHITE AIRFLOW
Opis
MAG FORGE 320R AIRFLOW / WHITE
- Obsługuje chłodnicę cieczy AIO o średnicy do 360 mm i duży procesor graficzny z serii 40.
- Obsługuje do 11 konfiguracji wentylatorów systemowych, zapewniając wentylację i stabilną wydajność całego systemu.
- Wbudowane wentylatory ARGB i płyta sterująca zapewniają uderzające oświetlenie i żywe efekty świetlne.
- Panel boczny ze szkła hartowanego wyświetla efekty świetlne RGB.
- Magnetyczny filtr przeciwpyłowy na górnych otworach wentylacyjnych można łatwo wyjąć w celu czyszczenia.
- Kabel do panelu przedniego Uni ułatwia proces majsterkowania.
- Przycisk przełącznika LED zapewnia intuicyjne sterowanie i 9 efektów świetlnych.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | Kontroler wentylatorów |
| Maksymalna długość karty graficznej | 390 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 472.5 x 210 x 498 mm |
| Waga | 8.35 kg |