Producenci
MSI Obudowa MAG VAMPIRIC 010M szkło hartowane USB 3.0
Opis
Obudowa MAG VAMPIRIC 010M szkło hartowane USB 3.0
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 x 210 x 475 mm |
| Waga | 7.4 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Wentylatory:
|