Producenci
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 110R TEMPERED GLASS 2USB 3.0
Opis
Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, wykonany z wysokiej jakości materiałów i stworzony z myślą o wydajności. Wybierz wzniosłość i ciesz się doskonałością.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 215 x 430 x 450 mm |
| Waga | 7.9 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Pozostałe parametry |
|