Producenci
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW Hartowane szkło
Opis
Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Jednoczęściowy, perforowany panel przedni o grubości 1 mm, obsługujący podwójną chłodnicę cieczy AIO 360 mm z przodu/na górze oraz konfigurację Push-Pull.
- W pełni obsługuje wysokiej klasy kartę graficzną, niezależnie od instalacji pionowej lub poziomej, a także rezerwuje wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić chłodzenie i zginanie kabli.
- Wielokierunkowy stojak na kartę graficzną można regulować na wiele sposobów, aby wspierać różne instalacje kart graficznych.
- Opatentowana konstrukcja przyjazna dla majsterkowiczów, łatwa w montażu.
- Zainstalowane 4 x 120 mm wentylatory ARGB (kompatybilne z Mystic Light).
- Płyta główna E-ATX (280 x 305 mm), ATX, Micro-ATX i Mini-ITX oraz pojemność procesora graficznego 360 mm.
- 1 x port USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20 Gb/s) i 2 x port USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gb/s).
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini-ATX |
| Format | ITX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 505 x 235 x 510 mm |
| Waga | 10.9 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Obsługiwane wentylatory:
Zainstalowany rozmiar wentylatora:
Fabrycznie zainstalowany typ wentylatora:
Obsługa radiatora:
|