Producenci
MSI Obudowa Meg Prospect 700R szkło hartowane 2USB 3.2
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 585x 257 x 537 mm |
| Waga | 15.95 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Pozostałe parametry |
Zainstalowane wentylatory:
Obsługiwane wentylatory:
|