Producenci
MSI Płyta główna B550 A-PRO AM4 4DDR4 HDMI/DP M.2 ATX
Opis
Dane techniczne
| Model | B550-A PRO |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | Bez procesora |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD B550 Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1866 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 6 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 1x Realtek 8111H Gigabit LAN controller |
| Porty USB na tylnym panelu | 7 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 0 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Czujnik otwarcia obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Diody zasilania |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB C |
| Złącza dostępne na płycie | 6 x 4pin chassis fan |
| Złącza dostępne na płycie | 6 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x M.2 |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |