Producenci
MSI Płyta główna B760 GAMING PLUS WIFI s1700 4DDR4 DP/HDMI ATX
Opis
B760 GAMING PLUS WIFI DDR4
B760 GAMING PLUS WIFI DDR4 został stworzony, aby oferować rozbudowaną łączność, wszechstronne narzędzia i wygodne rozwiązanie Wi-Fi dla graczy poszukujących kompleksowych wrażeń. Wyposażony w 2.5G LAN, Wi-Fi 6E, obsługę DDR4, możliwości PCIe 4.0 i dwa złącza M.2, jest zoptymalizowany pod kątem procesorów Intel Core 14. / 13. / 12. generacji.
- Obsługa procesorów Intel Core 14./13./12. generacji, procesorów Intel Pentium Gold i Celeron dla gniazda LGA 1700
- Obsługa pamięci DDR4, do 5333+(OC) MHz
- Ulepszona konstrukcja zasilania: 12+1 Duet Rail Power System z P-PAK, 8-pinowe + 4-pinowe złącza zasilania procesora, Core Boost, Memory Boost
- Rozwiązanie termiczne klasy premium: rozszerzony radiator, podkładki termiczne MOSFET o wartości 7 W/mK, dodatkowe podkładki termiczne dławików są zbudowane dla wysokiej wydajności systemu i nieprzerwanego grania
- Błyskawiczne wrażenia z gry: gniazdo PCIe 4.0, Lightning Gen 4 x4 M.2 z M.2 Shield Frozr, USB 3.2 Gen 2 10G
- 2.5G LAN z rozwiązaniem Wi-Fi 6E: ulepszone rozwiązanie sieciowe do użytku profesjonalnego i multimedialnego. Zapewnia bezpieczne, stabilne i szybkie połączenie sieciowe
- Wysokiej jakości PCB: 6-warstwowa płytka PCB wykonana z 2-uncjowej miedzi pogrubionej
- Wzmocnienie dźwięku: Nagradzaj swoje uszy jakością dźwięku klasy studyjnej, aby uzyskać najbardziej wciągające wrażenia z gry
Dane techniczne
| Model | B760 GAMING PLUS WIFI DDR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Pentium Gold |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | INTEL B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4266 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5333 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5066 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3333 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3466 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3733 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4600 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | LAN
Bezprzewodowa sieć LAN i bluetooth
|
| Porty USB na tylnym panelu | 7 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 3 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 3 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik centralny / Subwoofer |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik tylny |
| Złącza zewnętrzne | 1 x S/PDIF |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Czujnik otwarcia obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 5 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x Adresowalna dioda LED |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Printer Port (JLPT) |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB C |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Taśma LED RGB |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4-pin wentylator chłodzenia cieczą |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 243.84 mm x 304.8 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |