Producenci
MSI Płyta główna B760M GAMING PLUS WIFI s1700 4DDR5 DP/HDMI mATX
Opis
Płyta główna B760M Gaming Plus WiFi
- Obsługa procesorów Intel Core 14./13./12. generacji, procesorów Intel Pentium Gold i Celeron dla gniazda LGA 1700
- Obsługuje pamięć DDR5, dwukanałowy DDR5 6800+MHz (OC)
- Ulepszona konstrukcja zasilania: system zasilania Duet Rail 12+1 z P-PAK, 8-pinowe + 4-pinowe złącza zasilania procesora, wzmocnienie rdzenia, zwiększenie pamięci
- Rozwiązanie termiczne klasy premium: rozszerzony radiator, podkładki termiczne MOSFET o mocy 7 W/mK, dodatkowe podkładki termiczne dławikowe zapewniają wysoką wydajność systemu i nieprzerwane wrażenia z gry
- Błyskawiczne wrażenia z gry: gniazdo PCIe 4.0, złącze Lightning Gen 4 x4 M.2 z M.2 Shield Frozr, USB 3.2 Gen 2 10G
- Rozwiązanie LAN 2,5G z Wi-Fi 6E: Ulepszone rozwiązanie sieciowe do zastosowań profesjonalnych i multimedialnych. Zapewnia bezpieczne, stabilne i szybkie połączenie sieciowe
- Wysokiej jakości PCB: 6-warstwowa płytka drukowana wykonana z miedzi pogrubionej o grubości 2 uncji
- Wzmocnienie dźwięku: Nagradzaj swoje uszy studyjną jakością dźwięku, aby uzyskać najbardziej wciągające wrażenia z gry.
Dane techniczne
| Model | Płyta główna B760M Gaming Plus WiFi |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | 2x M.2
4xSATA6G |
| Grafika | 2xHDMI
2x DisplayPort
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 7 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 2 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 2 x SMA |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.1 |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Czujnik otwarcia obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB C |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x USB 3.0 |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 243.84 x 243.84 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |