Producenci
MSI Płyta główna PRO H610M-E s1700 DDR4 HDMI M.2 mATX
Opis
Płyta główna PRO H610M-E DDR4
Seria PRO pomaga użytkownikom pracować mądrzej, zapewniając wydajną i produktywną pracę. Płyty główne z serii PRO, charakteryzujące się stabilną funkcjonalnością i wysokiej jakości montażem, zapewniają nie tylko zoptymalizowane profesjonalne przepływy pracy, ale także mniej rozwiązywania problemów i trwałość.
- Obsługuje procesory 12. generacji Intel Core, Pentium Gold i Celeron dla gniazda LGA 1700
- Obsługuje pamięć DDR4, do 3200(MAX) MHz
- Core Boost: z układem premium i cyfrowym układem zasilania w celu obsługi większej liczby rdzeni i zapewnienia lepszej wydajności
- Memory Boost: Zaawansowana technologia zapewniająca czyste sygnały danych dla najlepszej wydajności, stabilności i kompatybilności
- Błyskawiczna szybkość: PCIe 4.0
- Audio Boost: nagradzaj swoje uszy jakością dźwięku klasy studyjnej
- Steel Armor: Chroni karty VGA przed zginaniem i EMI dla lepszej wydajności, stabilności i wytrzymałości.
Dane techniczne
| Model | Pro H610M-E DDR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H610 Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Nie |
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1x Realtek RTL8111H 1Gbps LAN controller |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 23.6 x 20 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |