Producenci
MSI Zestaw słuchawkowy Immerse GH40 ENC
Opis
SI IMMERSE GH40 ENC to pierwszy gamingowy zestaw słuchawkowy MSI wyposażony w algorytm redukcji szumów otoczenia (ENC). ENC pomaga zachować ostrość i czystość przechwytywania głosu w każdych okolicznościach. Przenieś swoją rozgrywkę w dowolne miejsce dzięki wciągającemu wirtualnemu przestrzennemu dźwiękowi 7.1 z 40-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi w składanej i trwałej, lekkiej obudowie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 268 g |