Producenci
Maclean Adapter do ekranow bez otworow VESA MC-899
Opis
Adapter do ekranów bez otworów w standardzie VESA Maclean, czarny, 13"-27", 8kg max, MC-899
Wysokiej jakości adapter umożliwiający zamocowanie monitora bez otworów montażowych ze standardem VESA na uchwycie ściennym lub biurkowym. Adapter przeznaczony do monitorów 13" do 27", o maksymalnej wadze do 8 kg. Kompatybilny z telewizorami i monitorami LED, LCD, OLED różnych marek: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi. Adapter bez problemu przymocujemy do uchwytu o standardzie VESA: 75x75, 100x100 mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 mm |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|