Producenci
Maclean Biurko stolik z regulacją wysokości sprężyna gazowa MC-849
Opis
Uniwersalne biurko z regulacją wysokości. Stół jest nie tylko praktyczny, ale także zajmuje mało miejsca - dobre rozwiązanie dla większej swobody w miejscu pracy. Stabilna i solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Stół może być używany zarówno w domu, jak i w biurze. Nadaje się nie tylko jako stół do laptopa lub tabletu, ale także do czytania, rysowania, pisania, rzemiosła i innych czynności.
Biurko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania. Szerokie opcje regulacji wysokości i podnóżek zapewniają przyjemne środowisko pracy. Wysokość można regulować od 77 do 120 cm. Praktyczne gniazdo zapewni stabilność tabletu lub smartfona. Ergonomiczny podnóżek z regulacją wysokości zwiększa łatwość użytkowania i pomaga w walce z bólem pleców i napięciem mięśni. Dla dodatkowego komfortu możesz dostosować wysokość do swoich potrzeb.
Dane techniczne
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Obciążenie (maks.) | 0 kg |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | 600D |
| Uchwyt na TV | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 0 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 0 mm |
| Standard VESA | 40 x 40 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 79.5x57x13.5 cm |
| Waga | 13.4 kg |
| Waga | 0 kg |