Producenci
Maclean Kabel USB C fast charge 2.4A MCE482 Czarny
Opis
Kabel USB C Maclean, wspierający Fast Charge, przesył danych, 2.4A, 5V/2.4A, czarny, dł. 2m, MCE482
Wysokiej jakości kabel USB-C Maclean Energy MCE482 umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów, itp.) oraz transfer danych. Współpracuje z urządzeniami posiadającymi złącze USB typu C. Kabel wspiera technologię szybkiego ładowania Fast Charge 2,4A, a nylonowy oplot zapewnia zwiększoną elastyczność i wytrzymałość.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Długość przewodu | 2 m |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Pasuje do wszystkich urządzeń posiadających port USB-C |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB C Maclean MCE482 |
| Kolor | Czarny |