Producenci
Maclean Kabel lightning fast charge 2.4A MCE481 Czarny
Opis
Kabel do iPhone Maclean, do iPhone, Wspierający Fast Charge 2.4A, Przesył danych, 5V/2.4A, Czarny, Dł.2m, MCE481
Wysokiej jakości kabel lightning Maclean Energy MCE481 umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych oraz transfer danych. Współpracuje z urządzeniami posiadającymi złącze lightning. Kabel wspiera technologię szybkiego ładowania Fast Charge 2,4A, a nylonowy oplot zapewnia zwiększoną elastyczność i wytrzymałość.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Długość przewodu | 2 m |
| Złącza | Lightning |
| Pasuje do | iPhone |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do iPhone Maclean MCE481 |
| Kolor | Czarny |