Producenci
Maclean Konwerter satelitarny QUAD 65dB MCTV-629
Opis
Wysokiej jakości, uniwersalny konwerter satelitarny quad ( LNB ) MCTV-629. Umożliwia podłączenie czterech odbiorników satelitarnych lub dwóch odbiorników SAT z nagrywarką i dwoma niezależnymi głowicami (wejściami LNB) np.: dekoder telewizji n, n-box recorder.
Dane techniczne
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 dB |
| Zysk anteny | 65 dB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Pozostałe parametry | - Pełna obsługa HDTV |