Producenci
Maclean Ładowarka bezprzewodowa Qi Fast Charge MCE250 B
Opis
Ładowarka indukcyjna
- Umożliwia bezprzewodowe ładowanie baterii telefonów,
- Działa z urządzeniami obsługującymi standardowe i szybkie ładowanie, napięcie ładowania 5V/2A i 9V/1.67A,
- Zaimplementowane wielopoziomowe technologie zabezpieczające gwarantują bezpieczną eksploatację i trwałość ładowarki oraz ładowanych urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Moc | 10 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Długość przewodu | 10 cm |
| Złącza | microUSB |
| Pasuje do | PRZYKŁADOWE SMARTFONY FABRYCZNIE DOSTOSOWANE DO ŁADOWANIA INDUKCYJNEGO W STANDARDZIE Qi:
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB 100cm |
| Kolor | Czarny |