Producenci
Maclean Listwa zasilająca, 5 gniazd z wyłącznikiem MCE219
Opis
Listwa zasilająca z 5 gniazdami, pozwala podłączyć równocześnie aż pięć pełnowymiarowych wtyczek. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi, wbudowany podświetlany włącznik sieciowy. Wyśmienita w każdym warsztacie, sklepie, a nawet w domowym zaciszu.
Dzisiejsze realia wymagają podłączania wielkiej ilości urządzeń do gniazd. Z pomocą przychodzą właśnie listwy zasilające, nasza listwa jest idealnym rozwiązaniem.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Wymiary rack | 1U |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1,5 m |
| Pozostałe parametry | Maksymalne obciążenie: 250VAC/10A |