Producenci
Maclean Podstawka na dwa monitory podwójna MC-936
Opis
Wysokiej jakości podstawka pod dwa monitory marki Maclean przeznaczona jest do monitorów o przekątnej ekranu od 17 do 32'' i wadze łącznej do 20 kg. 4 poziomy regulacji wysokości: 34, 64, 94 i 124 mm, umożliwiają dostosowanie ekranów do poziomu oczu, tworząc wygodne i zdrowe środowisko pracy. Łatwy i szybki montaż bez użycia narzędzi. Nogi składają się z kilku części, dzięki czemu można dostosować wysokość do swoich potrzeb. Elegancki blat ze szkła hartowanego o grubości 5 mm zapewnia wytrzymałość dla urządzeń o wadze do 20 kg.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Wysokość (min.) | 34 mm |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Wysokość (maks.) | 124 mm |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Szerokość (min.) | 1000 mm |
| Szerokość (maks.) | 1000 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|