Producenci
Maclean Podstawka na stolik z regulacją MC-792 Czarna
Opis
Podstawka na klawiaturę i monitor/laptop na stolik czarny MC-792 do pracy stojąco siedzącej - sprężyna gazowa
Seria MC-792 łączy małą bazę i super solidność. Stacje robocze są stabilne podczas pisania oraz dostosowywania wysokości do własnych preferencji.
Stabilna stacja robocza typu "sit-stand" i wolna od zakłóceń przestrzeń robocza mogą naprawdę zoptymalizować Twoją wydajność.
Dane techniczne
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Wysokość (min.) | 16.5 cm |
| Wysokość (maks.) | 50.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Materiał | MDF |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | PCV |
| Wymiary | 690 x 805 x 165 - 505 mm |
| Pozostałe parametry |
|