Producenci
Maclean Stand uchwyt elektryczny Wysuwany Do TV MC-866
Opis
Elektryczny stand z uchwytem do telewizora firmy Maclean Brackets MC-866
Oszczędź miejsce montując telewizor wewnątrz szafki i wysuwaj go za pomocą pilota tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w sypialni lub salonie.
- Uniwersalny stand z uchwytem do montażu telewizorów LED, LCD o wadze do 50 kg. Na wkomponowanym w stoliku uchwycie możemy zawiesić telewizor od 37 - 65 cali o maksymalnym rozstawie śrub 600mm na 400mm. Uchwyt malowany jest metodą proszkową - dzięki takiej metodzie jest odporny na korozje i zarysowania.
- Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400
- Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, Asus, Thomson.
- Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie 68 - 158 cm. Posiada również możliwość zapisania dwóch wybranych pozycji.
- Ponadto w zestawie znajduje się zestaw śrub i akcesoriów montażowych oraz szczegółowa instrukcja montażu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 68 cm |
| Wysięg (maks.) | 158 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|