Producenci
Maclean Statyw do lampy pierścieniowej LED 12' MC-163
Opis
Wysokiej jakości profesjonalny statyw przeznaczony do zamocowania lamp pierścieniowych. Kompatybilny z lampami 12" Maclean Energy MCE612 i MCE612B. Maksymalna wysokość statywu to 190 cm, co pozwala na wykonanie zdjęć również na stojąco. Niewielka waga oraz możliwość szybkiego złożenia statywu pozwalają na jego wygodne przenoszenie.
Dane techniczne
| Rodzaj | Statyw |
| Obciążenie (maks.) | 3 kg |
| Pasuje do | Kompatybilny z lampami Maclean MCE612 i 612B |
| Akcesoria w zestawie | Statyw do lampy pierścieniowej LED 12" Maclean MC-163 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Regulowana wysokość 62-190 cm |
| Waga | 0.68 kg |
| Pozostałe parametry | - Profesjonalny statyw na lampę pierścieniową |