Producenci
Maclean Uchwyt Gamingowy Na 2 Monitory RS887
Opis
Uniwersalny uchwyt biurkowy na wysięgniku służy do montażu monitorów LCD, LED różnych marek o wadze do 8kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 17" do 32 Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor lub monitor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Uchwyt gamingowy na 2 monitory LCD NanoRS RS887 zapewnia najlepsze warunki do precyzyjnej, niezakłóconej, a przede wszystkim przyjemnej gry komputerowej. Ramiona wykonane z wysokiej jakości materiałów zostały wyposażone w wytrzymałą klamrę montażową, która umożliwia mocowanie do blatu lub innych powierzchni płaskich, jak również w mocowanie umożliwiające zamontowanie uchwytu w otworze na przewody. Zapewnia to łatwy i szybki montaż bez wiercenia dziur w biurkach lub ścianach. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekrany w standardzie VESA: 75x75, 100x100
Podstawa uchwytu wyposażona jest w 2 porty USB 3.0 oraz wejścia na słuchawki i mikrofon. Wystarczy podłączyć podstawę do komputera dołączonym kablem USB żeby uzyskać dostęp do najpotrzebniejszych złączy na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo istnieje możliwość włączenia w podstawie kolorowego podświetlenia LED.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 16 kg |
| Regulacja w pionie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 195 mm |
| Wysięg (maks.) | 450 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 64x47x14 |
| Waga | 8 kg |
| Pozostałe parametry |
|