Producenci
Maclean Uchwyt TV 32"-55" z półką na DVD 30kg VESA 400x400 MC-772
Opis
Uchwyt TV 32"-55" z półką na DVD 30kg VESA 400x400 Maclean MC-772
Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 30kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 32 do 55. Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 100x100, 300x200, 300x300, 400x400, 200x100, 400x200, 200x200, 400x300. Wbudowana regulowana półka umożliwia montaż opcjonalnych akcesoriów takich jak DVD, amplituner, tablet, laptop, konsolę itp.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 96 mm |
| Wysięg (maks.) | 448 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt TV 32"-55" z półką na DVD |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Możliwość regulacji stopnia nachylenia: od +3° do -10° |