Producenci
Maclean Uchwyt do TV 26-55 cali MC-781 do 45kg
Opis
Uchwyt do telewizora 26-55" Maclean MC-781 czarny do 45kg max vesa 400x400
Uniwersalna konstrukcja
Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 45kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 26 do 55. Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi.
Zgodność VESA
Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 100x100, 200x100, 200x200, 400x400,
Kompletny zestaw
W zestawie komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu. Polska instrukcja montażu!
Uchwyt został fabrycznie wyposażony w bardzo wygodną poziomicę ułatwiającą montaż uchwytu na ścianie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 26 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w pionie | -12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 57 mm |
| Wysięg (maks.) | 470 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | - Komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Minimalny/Maksymalny rozstaw w poziomie: 100/400 mm |
| Pozostałe parametry | - Solidna konstrukcja |