Producenci
Maclean Uchwyt do TV MC-784 gazowa sprężyna 32-55
Opis
Uchwyt do telewizora lub monitora czarny Maclean MC-784
Uniwersalna konstrukcja Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 22kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 32 do 55. Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi.
Uchwyt Maclean MC-784 posiada sprężynę gazową dzięki której można dostosować pozycję ekranu do własnych preferencji.
- Solidna, metalowa konstrukcja, bardzo łatwy montaż
- Polska instrukcja montażu!
- Wysoka jakość wykonania
- Solidne, podwójne ramię!
- Obrotowa konstrukcja - lewo prawo
- Sprężyna gazowa doskonale równoważy ciężar
- Przelotki/uchwyty na przewody
- Lakierowanie proszkowe (dostępny kolor czarny)
- Wieszak przeznaczony dla TV 32" - 55" (lub większych jeśli ich waga nie przekracza 22kg, a standard VESA jest zgodny z uchwytem)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 22 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 70 mm |
| Wysięg (maks.) | 560 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|