Producenci
Maclean Uchwyt do TV podwójne ramię 37-80 cali MC-832A
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny do montażu telewizorów oraz monitorów różnych marek o wadze do 50 kg i przekątnej ekranu od 37 do 80". Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, OLED, QLED: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, TCL, Gigabyte czy Iiyama. Możliwość poziomowania telewizora po zamontowaniu +3/-3°
ZGODNOŚĆ VESA Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA. Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400 mm. KOMPLETNY ZESTAW W zestawie komplet śrub do montażu uchwytu do ściany oraz telewizora do uchwytu. Polska instrukcja powinna rozwiać wszelkie wątpliwości podczas montażu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 40 x 40 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 150 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 65 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | 400D |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt do telewizora lub monitora Maclean MC-832A - Zestaw śrub montażowych do ściany oraz do przykręcenia telewizora - Instrukcja montażu - Opakowanie producenta |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Producent: Maclean - Model: MC-832A - Maksymalne obciążenie: aż do 50 kg - Minimalny/Maksymalny rozstaw w poziomie: 75/600 mm - Minimalny/Maksymalny rozstaw w pionie: 75/400 mm - Regulowana odległości od ściany: od 65 mm do 400 mm - Solidna, metalowa konstrukcja, bardzo łatwy montaż - Wysoka jakość wykonania - Malowanie proszkowe (kolor czarny) - Przeznaczony dla TV od 37" do 80" (lub większych, jeśli ich waga nie przekracza 50 kg, a standard VESA jest zgodny z uchwytem) - W komplecie zestaw śrub montażowych do ściany oraz do przykręcenia telewizora. Polska instrukcja montażu - VESA: 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400 mm |