Producenci
Maclean Uchwyt do monitora 23-42'' 30 kg uniwersalny MC-503A S max vesa 200 srebrny
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 40 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 180 mm |
| Wysięg (maks.) | 470 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | - Wymiary uchwytu: 220 x 220 mm - Wymiary ramienia: 180-470 mm - Wymiary łącznika ze ścianą: 82 x 162 mm |
| Pozostałe parametry | - Uchwyt regulowany poziomo w dwóch płaszczyznach i w pionie w jednej płaszczyźnie - Ramię wyposażone w 3 przeguby - Prowadnica przewodów w obudowie |