Producenci
Maclean Uchwyt do telewizora 60-100 MC-679 do 80kg, Do ekranów płaskich i zakrzywionych
Opis
Uchwyt do telewizora 60-100" Maclean MC-679 do 80kg do ekranów płaskich i zakrzywionych
- Uniwersalny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 80kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 60 do 100.
- Podany rozmiar ekranu jest tylko propozycją. Na uchwyt można zamontować większy telewizor, gdy nie przekracza on maksymalnej wagi oraz mieści się w podanym standardzie VESA.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 900 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 70 mm |
| Wysięg (maks.) | 625 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|