Producenci
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 13-27" MC-596 czarny 20kg max vesa 100x100 TV
Opis
Dane techniczne
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 36 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wymiary: 120 x 120 mm |
| Pozostałe parametry | - Regulacja pionowa: +10/-15 stopni - Odległość od ściany: 36 mm - Uchwyt typu uchylnego, slim |