Producenci
Maclean Uchwyt do telewizora lub monitora 23-42" MC-597 czarny max vesa 200x200 20kg TV
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 39 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - 220 x 220 mm - Odległość od ściany: 39 mm |
| Pozostałe parametry | - Regulacja pionowa: +10/-15 stopni - Typ uchwytu: uchylny, slim |