Producenci
Maclean Uchwyt do telewizora sufitowy 23-42" 50 - 85 cm 30kg MC-504A B srebrny TV
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 625 mm |
| Wysięg (maks.) | 875 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | - Wymiary uchwytu: 220 x 200 x 130 mm ( długość x wysokość x szerokość) - Wymiary ramienia: od 625 do 875 mm - Wymiary łączinka z sufitem: śrdnica 160 mm |