Producenci
Maclean Uchwyt do telewizora sufitowy 32-55" MC-631 50kg max vesa 400x400 TV
Opis
Uchwyt do TV sufitowy 32-65" Maclean MC-631 50kg
Uniwersalny uchwyt sufitowy służy do montażu telewizorów LCD, LED i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 50kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 32" do 65
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1050 mm |
| Wysięg (maks.) | 1560 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | W komplecie zestaw śrub montażowych do sufitu oraz do przykręcenia telewizora oraz polska instrukcja montażu |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Minimalny/Maksymalny rozstaw w poziomie: 200/400 mm |