Producenci
Maclean Uchwyt elektryczny sufitowy 32-55 cali MC-976
Opis
Uniwersalny stand z uchwytem do montażu telewizorów LED, LCD, OLED, QLED o wadze do 50 kg. Oszczędź miejsce montując telewizor wewnątrz szafki i wysuwaj go za pomocą pilota tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w sypialni lub salonie. Na uchwycie możemy zawiesić telewizor o przekątnej ekranu 32-55 cali o maksymalnym rozstawie śrub 400 na 400 mm. Uchwyt malowany jest metodą proszkową - dzięki takiej metodzie jest odporny na korozje i zarysowania. Konstrukcja pozwala na montaż zarówno sufitowy, jak i podłogowy.
Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 350x350, 400x400 mm. Kompatybilny z telewizorami LED, LCD, PLAZMA: Sony, LG, Samsung, Philips, Sharp, Panasonic, Toshiba, Grundig, Pioneer, JVC, Benq, Sanyo, NEC, Hyundai, Hitachi, Asus, Thomson. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie od 109,5 do 218,6 cm. Ponadto w zestawie znajduje się zestaw śrub i akcesoriów montażowych oraz szczegółowa instrukcja montażu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Rodzaj | Winda |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 150 x 150 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 150 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 109.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 218.6 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|