Producenci
Maclean Uchwyt głośnikowy do kolumn MC-526 komplet 2 szt 3.5kg
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 3.5 kg |
| Regulacja w pionie | 40 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 60 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - 87 x 60 mm ( wysokość x szerokość) |
| Pozostałe parametry | - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa - Możliwa regulacja położenia głośnika ( regulacja obrotu i nachylenia) |