Producenci
Maclean Uchwyt głośnikowy do kolumn MC-528 komplet 2 szt
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 3.5 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 140 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - 45 x 85 x 140 mm (długość x wysokość x szerokość) |
| Pozostałe parametry | - Odległość głośnika od ściany: 140 mm - Obrotowo - uchylny w pełni regulowany uchwyt - Wykonany z tworzywa najwyższej jakości - Komplet 2 szt. |