Producenci
Maclean Uchwyt na 2 monitory MC-861N
Opis
Uniwersalny uchwyt do monitorów LCD lub LED z możliwością montażu do blatu biurka lub stołu. Uchwyt przeznaczony do monitorów od 13" do 27" o maksymalnej wadze po 7 kg dla każdego monitora. Dzięki zastosowaniu sprężyn gazowych, uchwyt umożliwia dostosowanie ekranów do optymalnej wysokości względem poziomu oczu. Takie rozwiązanie wpływa korzystnie na komfort pracy, a także pomaga w zapobieganiu bólowi szyi, pleców i zmęczeniu wzroku. Przelotki na przewody pomagają w prowadzeniu kabli w uporządkowany sposób. Dzięki temu zmniejsza się bałagan na biurku, co przekłada się na bardziej schludny wygląd i bardziej zorganizowane miejsce pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 2 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 93 mm |
| Wysięg (maks.) | 410 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | W komplecie zestaw śrub montażowych oraz do przykręcenia monitorów, instrukcja montażu |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.37 kg |