Producenci
Maclean Uchwyt na dwa monitory Elektryczny MC-796
Opis
Podwójny elektryczny uchwyt do monitorów klawiatury MC-796 do pracy stojąco-siedzącej max zmiana 60cm
Stacje robocze na statywie są bardzo prostymi produktami do wszechstronnych miejsc, przekształcając każde biurko w nowoczesne miejsce do pracy. Nie masz możliwości wymiany istniejącego biurka lub mebli? Z pomocą przychodzą pełni składane biurka elektryczne, które można z łatwością umieścić na blacie.
MC-796 to estetyczna stacja robocza o doskonałej funkcjonalności. Mocny silnik podnosi duże obciążenie powierzchni roboczej za pomocą jednego przycisku. Zaawansowana kontrola ruchu zapewnia spokojną, płynną i stabilną regulację. Co najważniejsze, cyfrowy panel sterowania może zapamiętać 3 wysokości. Dzięki podwójnej powierzchni roboczej jest dużo miejsca, aby wykonać swoją pracę. Dostosuj powierzchnię roboczą do ulubionych ustawień.
Wysokość biurka reguluje się za pomocą wbudowanego nowoczesnego kontrolera, z wyświetlaczem LED. Zakres regulacji przedstawiony dokładnie jest w specyfikacji technicznej urządzenia. Zrób coś dla Twojego zdrowia i samopoczucia, elektrycznie regulowany stelaż daje ogromne możliwości! Lepiej zapobiegać niż leczyć problemy związane z kręgosłupem!
Zmień swoje życie już dziś! Możesz zapobiec bólom kręgosłupa oraz innym dolegliwością związanych z ciągłym siedzeniem, za pomocą elektrycznie regulowanego biurka marki Maclean MC-796. Dzięki możliwości ustawiania wysokości, możesz dopasować wysokość pozycji blatu biurka do własnych potrzeb. Z biurka można korzystać zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Klawiatura |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 100 mm |
| Wysięg (maks.) | 600 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Stal |
| Materiał | MDF |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | PCV |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 850 x 765 x 700 - 1200 mm |
| Pozostałe parametry |
|