Producenci
Maclean Uchwyt ścienny na soundbar regulowany MC-932
Opis
Uniwersalny uchwyt do soundbarów o regulowanej głębokości od min. 9 cm do maks. 15,4 cm. Pasuje do wszystkich popularnych soundbarów. Uchwyty mogą być również używane do montażu na ścianie 2x skrzynek głośnikowych o głębokości od 9 do 15,4 cm. Uchwyty zapewniają stabilny montaż na ścianie. Całkowite obciążenie wynosi 15 kg. Gumowa wyściółka na wspornikach chroni głośniki przed zadrapaniami.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 90 mm |
| Wysięg (maks.) | 154 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|