Producenci
Maclean Uchwyt stojak do TV orzech 49-70 cali 40kg MC-926
Opis
Praktyczny stojak TV - doskonale nadaje się do domu, biura, szkoły i zastosowań komercyjnych. Stojak TV jest odpowiedni dla telewizorów o standardzie VESA do maks. 600x400 mm i maksymalnej wadze do 40 kg. Stojak nadaje się do telewizorów QLED, OLED, LED, LCD i plazmowych o przekątnej ekranu 49-70 cali.
W zestawie znajduje się kompletny zestaw montażowy ze śrubami i kołkami, a także instrukcja obsługi, skompletowana tak, aby instalacja była jak najszybsza i najłatwiejsza. Dzięki nóżkom w kolorze orzecha stojak sprawia eleganckie wrażenie wizualne i dobrze harmonizuje z innymi meblami. Stojak jest bezpiecznie i stabilnie zamocowany na czterech nogach. Dzięki antypoślizgowym nóżkom stojak pozostaje pewnie na swoim miejscu.
Dane techniczne
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Uchwyt na TV | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 49 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 mm |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary |
|