Producenci
Maclean Uchwyt sufitowy do projektora Maclean MC-515 S 80-170mm 10kg
Opis
Sufitowy uchwyt projektora MC-515S
Bardzo popularny dzieki prostej i solidnej konstrukcji.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 170 mm |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 320 mm |
| Rozstaw otworów mont. (min.) | 130 mm |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Kolor | Szary |