Producenci
Maclean Wózek do laptopa, projektora, na kółkach MC-671
Opis
Stojak pod laptop Maclean MC-671 to idealny produkt dla ludzi posiadających laptopa i poszukujących bezkompromisowych rozwiązań.
- Uniwersalne przeznaczenie: laptopy od 7" do 17"
- Łatwy i szybki montaż!
- Pełna regulacja pod dowolnym kątem w zależności od potrzeb
- Stojak posiada hamulec umożliwiający zablokowanie kół
- Regulacja nachylenia: od +35° do -35°
Dane techniczne
| Montaż | Stojący |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Uchwyt na TV | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 7 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 17 '' |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Regulowana wysokość: 585 - 885 mm |
| Waga | 7.38 kg |