Producenci
Magnat Głośnik Monitor S10 B Czarny (2sztuki)
Opis
Monitor S10 B
Kompaktowy 2-way głośnik półkowy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 88 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 149 x 250 x 190 mm |
| Waga | 2.5 kg |