Producenci
Magnat Głośnik Monitor S10 D walnut (2 sztuki)
Opis
Monitor S10 D
Głośnik 2-way (di-biegunowy), półkowy i naścienny
- Kompaktowy dipolowy głośnik podstawkowy, idealny jako głośnik tylny w systemach kina domowego
- Dipolowa sekcja głośnika wysokotonowego z dwoma dodatkowymi głośnikami wysokotonowymi zamontowanymi z boku
- Łącznie trzy głośniki wysokotonowe o średnicy 13 mm z ultralekkimi kopułkami z Mylaru
- Wysokiej jakości dekory drewniane z przesłoną w kolorze antracytowym
- Urządzenie do montażu naściennego
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy/ścienny |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 42 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 32000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 88 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary | 149 x 250 x 130 mm |
| Waga | 2.2 kg |