Producenci
Magnat Głośnik Monitor S12 C walnut (2 sztuki)
Opis
Monitor S12 C
2-way kompaktowy głośnik centralny z kontrabasem
- Kompaktowy głośnik centralny do każdego kina domowego
- Głośnik niskotonowy i średniotonowy FE-Dynamics z nową, zoptymalizowaną fazowo kopułką przeciwpyłową
- Wysokiej jakości drewno dekore z kontrastową przegrodą w kolorze antracytu
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 150 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 32000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary | 420 x 148 x 190 mm |
| Waga | 3.9 kg |