Producenci
Magnat Głośnik Monitor S14 C walnut (2 sztuki)
Opis
Monitor S14 C
2,5-way głośnik centralny z 4-way konfiguracją basowo-średniotonową
- Niezwykle mocny głośnik centralny do ambitnego kina domowego
- Duży głośnik centralny z 4-way konfiguracją basowo-średniotonową
- Głośnik niskotonowy i średniotonowy FE-Dynamics z nową, zoptymalizowaną fazowo kopułką przeciwpyłową
- Obudowane i pozłacane zaciski przyłączeniowe
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 200 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 38 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 38000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary | 700 x 150 x 190 mm |
| Waga | 7 kg |