Producenci
Magnat Głośnik Monitor S30 Czarny (2sztuki)
Opis
Głośnik Monitor S30 Czarny (2sztuki)
Potężny głośnik półkowy Magnat Monitor S-Line
- Potężny głośnik półkowy
- Używaj jako głośnika hi-fi lub jako głośnika efektowego w kinie domowym
- Głośnik niskotonowy i średniotonowy FE-Dynamics z nową, zoptymalizowaną fazowo kopułką przeciwpyłową
- Wysokiej jakości drewno dekore z kontrastową przegrodą w kolorze antracytu
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 200 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 215 x 354 x 270 mm |
| Waga | 5.8 kg |