Producenci
Magnat Głośnik Monitor S70 walnut
Opis
Głośnik Monitor S70
- Trójdrożny głośnik podłogowy z systemem bass reflex
- Obudowane i pozłacane zaciski przyłączeniowe
- Nowo opracowany głośnik wysokotonowy 28 mm
- Idealny jako głośnik hi-fi lub jako głośnik przedni w kinie domowymSolidna konstrukcja obudowy o niskim rezonansie z wykorzystaniem paneli E1-MDF
- Port Airflex z zaokrąglonym otworem refleksyjnym minimalizującym irytujące rezonanse
- Zdejmowana przednia pokrywa z tkaniną akustyczną
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 380 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 19 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 38 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 91 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary | 215 x 960 x 310 mm |
| Waga | 15 kg |