Producenci
Magnat Głośnik Monitor S80 ATM Walnut
Opis
Głośnik Monitor S80 ATM Walnut
Głośnik podłogowy z kontrabasem i zintegrowanym głośnikiem wysokotonowym Dolby Atmos
- Głośniki podłogowe z modułem Dolby Atmos zapewniającym najlepszy dźwięk przestrzenny
- Oddzielne zaciski przyłączeniowe dla modułu Atmos
- Używaj jako głośnika hi-fi lub jako głośnika przedniego w kinie domowym
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 300 W |
| Moc subwoofera | 80 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 26 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 38000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary | 215 x 860 x 270 mm |
| Waga | 13.4 kg |