Producenci
Magnat Kolumna Signature 507 czarna
Opis
Kolumna Signature 507 czarna
Kolumna podłogowa, 4-drożny, bass reflex:
- Super głośnik wysokotonowy 0,75 cala
- Kopułkowy głośnik wysokotonowy 1,2 cala
- 170 mm głośnik średniotonowy
- 2 x 170 mm głośnik niskotonowy
Cena dotyczy jednej sztuki
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 350 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 24 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 53 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 286 x 1070 x 332 mm |