Producenci
Magnat Monitor Supreme 1002 czarny
Opis
Dane techniczne
| Ważne | Cena dotyczy jednej sztuki |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 3.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 190 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 19 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie | - Prz. niskotonowy: 2 x 170 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 215 x 950 x 313 mm |
| Waga | 17 kg |